sobota, 20 marca 2010

O co chodzi w zarabianiu w internecie?

Jeśli chcesz zarabiać w internecie dobre pieniądze - dobre to znaczy takie, które będą dawały Ci satysfakcję życiową i poczucie bezpieczeństwa - musisz wykazać się przedsiębiorczością... Co to znaczy? Chodzi o to, że musisz nauczyć się nie tyle technik sprzedaży, co metod, które będą nieustannym źródłem ruchu potencjalnych klientów na Twoich stronach.

Użyłem słowa "strona" w liczbie mnogiej nie przypadkowo, gdyż nie wystarczy dziś mieć jedną stronę, która będzie zarabiała ogromne pieniądze. Z doświadczenia wiem, że najlepsze rezultaty przynosi połączenie kilku - klkunastu stron w jedną sieć. Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem wielkiej galerii handlowej - jeśli w każdym sklepie będzie to samo - klient wejdzie do jednego z nich, kupi to, co potrzebuje i uda się do swojego samochodu, by odjechać. Jeśli natomiast klient będzie miał wybór różnych asortymentów, będzie starał się odwiedzić kilka sklepów, by znaleźć najlepszy dla siebie towar, a przy okazji kupi jakiś dodatek lub zatrzyma się w restauracji bądź kawiarni. Bilans jest oczywisty - różnorodność jest podstawowym sposobem na wyciągnięcie kasy od klienta.

Reasumując - jeśli Twoje strony będą różnorodne i miłe w nawigacji - klient będzie przemieszczał się pomiędzy nimi do momentu aż znajdzie satysfakcjonującą go treść bądź produkt. Dodatkowo jest szansa na to, że jeśli to co mu zaoferujesz na stronach okaże się dla niego wartościowe, to będzie wracał na Twoją stronę, a nawet sam rozpocznie ją nieświadomie reklamować wśród przyjaciół.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz