sobota, 1 września 2012

Jak trafić 6, 5 lub chociaż 4 w lotto?

wygraj w lotto!
Od zawsze interesował mnie temat zarabiania w sieci, w tym gry liczbowe i systemy lotto. Ponieważ mam już duże doświadczenie w zarabianiu przez internet, bo moje pierwsze kroki w tej dziedzinie sięgają roku 2000 i przygody z surfbarami i banerami mam już dawno za sobą, jestem bardzo sceptyczny co do "innowacyjnych" metod. Tym razem nie mogę jednak powiedzieć niczego złego na nowy sposób, który daje mnóstwo radości i zarobek! Wszystko kręci się za sprawą grupowej gry w lotto, w którą grasz za prawdziwe grosze...
Czy gra w totolotka stała się dla Ciebie za droga? 3 zł za zakład to bardzo dużo... Ja też tak uważam. Przy obecnych dochodach w Polsce nie da się skutecznie pograć w lotto. Dlatego odkryłem rewelacyjne miejsce w sieci, gdzie można wysłać kupon za 0,20 zł - tak to nie pomyłka - 1 zakład kosztuje tylko 15 groszy!!! Opłacając roczny abonament w Amigolotto za 32 zł możesz wziąć udział we wszystkich losowaniach lotto przez cały rok, grając o najwyższą wygraną czyli szóstkę. Czyniąc to samo w tradycyjny sposób musiałbyś zainwestować w LOTTO PLUS 640zł. Dodatkowo masz okazję stworzyć swoją grupę i czerpać regularne zyski z mniejszych wygranych z trójek, czwórek i piątek, które padają regularnie. Gram już od 5 miesięcy i zaczynam otrzymywać już co miesiąc kwoty rzędu 200-300 zł bez żadnych dodatkowych inwestycji. Sierpień (2 i 4) rewelacja  - trafiliśmy 2 piątki! Niby trzeba się podzielić z 20 innymi osobami, ale i tak dobra kasa jest z tego jak za 32 zł opłaty na rok :))))
W tradycyjny sposób w ogóle nie miałbym czasu na jeżdżenie po kolekturach z kuponami i pilnowanie losowań - w Amigolotto zaglądam sobie co jakiś czas na konto i patrzę jak rośnie zgromadzony kapitał. Możesz potraktować grę jako zabawę, ja myślę, że to jest sposób na pewny stały dochód pasywny - coś w rodzaju emeryturki, która będzie rosła z miesiąca na miesiąc :) A jeśli chcesz próbować więcej szczęścia nie ma przeszkód - możesz dokupić zakładów po 20 groszy za jeden!

Wejdź do serwisu w zakładkę: GRA ABONAMENT przeczytaj krótką instrukcję i zarejestruj się, jeśli będziesz miał/miała pytania służę pomocą.

4 komentarze:

 1. śmierdzi jakimś grubym kolejnym scamem, gdzie wogóle regulamin jest???

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko jest opisane dokładnie na stronie. Całość prowadzi legalnie firma z własnym kapitałem zakładowym. Najlepiej zarejestrować się, oswoić się z wszystkimi funkcjami portalu i obejrzeć prezentacje. Sprawdź też ilu jest użytkowników zarejestrowanych od dłuższego czasu. Dla mnie rewelacja - np. za 6zł mogę wysłać 40 zakładów lotto, a nie 2 jak to jest tradycyjnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wierzę w jakieś cudowne metody zarabiania jeżeli chcesz poznać realne sposoby na dorobienie do pensji, to zapraszam na mojego bloga o zarabianiu w sieci

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń