sobota, 11 września 2010

Zarabianie w sieci - jak pracować w domu?

Odkąd istnieje internet możemy przekazywać informacje i dane praktycznie bez żadnych ograniczeń na cały świat. To stworzyło wiele możliwości firmom i przedsiębiorstwom. Jeśli do tej pory ktoś sprzedawał swoje produkty wyłącznie w USA, to teraz może stworzyć kampanię reklamową dla potencjalnych klientów na całym świecie. Przykładem jest dobrze wszystkim znany system reklamowy Google Adwords, w którym znajdziemy całe mnóstwo linków do ofert ze świata, w sąsiedztwie wyników wyszukiwania naszej frazy. Jest to chyba jeden z lepszych dowodów na to, że zarabianie w internecie jest możliwe, ale trzeba pamiętać o tym, że nie wszystkie oferty są poważne. Nie każda firma oferująca w internecie możliwości zarobku jest rzetelna i wiarygodna. Powinniśmy wystrzegać się stron, które oferują nam tysiące dolarów, a już na wstępie przy rejestracji każą wnieść opłatę członkowską z naszej karty kredytowej. Mało tego - niektóre z nich żądają założenia zlecenia stałego, które co miesiąc będzie opłacać nasz abonament. Problem polega na tym, że nie mamy możliwości sprawdzenia się w systemie, a po kilku miesiącach może okazać się, że wyrzuciliśmy pieniądze - właściciel serwisu i tak zarobi swoje na następnych. Na pewno bezpieczniejszą metodą będzie klikanie w banery, oglądanie reklam na surfbarze, bądź stworzenie własnego produktu elektronicznego i jego dystrybucja online - ale to już wymaga większych umiejętności.

7 komentarzy:

 1. Dokładnie na to trzeba strasznie uważać i wyrzekać sie jak ogonia. Istnieją prawdziwe serwer na którch można naprawdę zarobić. Najlepszym sposobem na sprawdzenie jest czytanie opini w internecie na temat danego serwisu.

  Pozdrawiamy,
  Ekipa Skrypty.pro
  http://www.skrypty.pro

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy blog:). Zapraszam również na mojego - http://zloty-partner.blogspot.com/

  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam możliwość dorobienia sobie 100-150 zł miesięcznie za czytanie a właściwie za klikanie w portale i zamieszczone na nich artykuły. Wiele z tych portali jest ogólnie znanych np:
  http://www.press.pl/?pwid=a92166a2d3664968b0993662655fe51b
  lub
  http://www.pb.pl/?pwid=a92166a2d3664968b0993662655fe51b
  Oto moje zaproszeni 100 pkt na start:
  http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=a92166a2d3664968b0993662655fe51b
  Warto w przeglądarce zaznaczyć pełną akceptację (cookies)zresztą sami sprawdzicie czy Wam punkty nabija
  Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobry artykuł, polecam zarabianie tą metodą!

  Pozdrawiam Seo

  Ekipa http://spambot.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Zarabiać można również poprzez udział w programach partnerskich. Wymaga to jednak cierpliwości i wytrwałości, ale jestem takiego zdania, że warto brać w nich udział :).

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna stronka. Wszystkie elementy potrzebne do osiągania sukcesu w e-biznesie . Z mojej strony zapraszam tu:
  http://super-wiedza.blogspot.com/ Może zainteresuje Was większy kaliber w e-biznesie?
  Nakład pracy taki sam, a profity zdecydowanie większe.
  Tu znajdziesz fajne „narzędzia”
  http://www.dobre-kursy.mark70.pl
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki za miłe komentarze :) Chętnie poznam aktualne metody zarabiania w sieci.

  OdpowiedzUsuń