piątek, 12 marca 2010

Sposób na zarabianie w internecie? GDI - najlepszy program partnerski

GDI – Czyli jak zarobić pieniądze w internecie, zupełnie legalnie i bez wielkiego wkładu finansowego.
Już dziś możesz zostać przedstawicielem amerykańskiej firmy GDI Global Domains International, Inc., która od kilku lat zajmuje czołowe miejsca wśród wiodących przedsiębiorstw zajmujących się e-biznesem w internecie. Jej celem jest pozyskanie współpracowników promujących domenę .ws na całym świecie.

Dlaczego ta oferta jest unikalna?
Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o zarabianiu dobrych pieniędzy w sieci, ale natrafiłeś na oferty typu: klikanie w banery, oglądanie reklam na surfbarach, odbieranie poczty e-mail, sprzedaż e-booków, piramidki MLM i inne "cudowne" sposoby wzbogacenia się, wcale się nie dziwię, że straciłeś wiarę w istnienie poważnych ofert zarabiania w sieci. Wymienionymi sposobami nie zarobisz lub zarobisz bardzo mało. Przekonałem się o tym zanim dołączyłem do GDI. Biznesem internetowym zajmuję się od lat. Próbowałem szczęścia w różnych programach partnerskich, jednakże żaden z nich nie pozwolił mi zarobić sensownych pieniędzy. Dlatego pragnę z Tobą podzielić się stosunkowo nową ofertą, na której możesz nie tylko dobrze zarobić, ale przede wszystkim zabezpieczyć się finansowo na całe swoje życie. W jaki sposób? Zrozumiesz po przeczytaniu.

Kim jest Twój pracodawca?
To duża amerykańska firma o nazwie GDI (Global Domains International, Inc.), którą tworzą ludzie z całego świata. Niedawno GDI została wyróżniona przez miesięcznik "INC" i znalazła się na 37 miejscu wśród 500 najlepiej rozwijających się firm amerykańskich. Jeśli naprawdę się zaangażujesz we współpracę ze mną, masz szansę na stały dochód, poświęcając 1 - 2 godziny dziennie na "czynności promocyjne". Zarabiasz natomiast 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Cały czas możesz liczyć na moje wsparcie, ponieważ stanę się Twoim przewodnikiem po tym biznesie. Poniżej możesz przeczytać artykuł o GDI.Na czym polega praca?
Firma GDI stworzyła idealny system sprzedaży swoich domen i właśnie na nim możesz zarobić duże pieniądze. Otrzymasz własną stronę www w domenie .ws (czyli nazwastrony.ws) - WS to skrót od WebSite. Jeśli będziesz postępował zgodnie z instrukcjami już następnego dnia Twoją stronę zaczną odwiedzać ludzie zainteresowani posiadaniem własnej domeny .ws i zarabianiem na niej. Metody, które przedstawię Ci po przystąpieniu do programu, pozwolą w szybkim tempie sprowadzić wielu zainteresowanych na Twoją stronę, a duży ruch to duży zarobek. A praca ta to prawdziwa przyjemność. Wystarczy, że codziennie poświęcisz 1 – 2 godziny na odpisywanie na maile, zamieszczanie postów i pisanie bloga. Oprócz własnej domeny otrzymasz:
- 100 MB na hosting strony www
- panel administracyjny ze statystykami zarobków i obsługą domen
- kreatora stron www (możesz stworzyć profesjonalną stronę w prosty sposób bez znajomości html)
- 10 kont e-mail z programem pocztowym do ich obsługi
- dostęp do panelu pomocy on-line

Ile zarobisz?
Jeśli w ciągu tygodnia pracy z Twojej strony zarejestrowanych zostanie 5 nowych domen, otrzymasz prowizję w wysokości 100 USD czyli prawie 290 zł.

100 USD na tydzień to dla mnie żadne pieniądze...
Zgadzam się w zupełności! Musisz wiedzieć więc, że nie ma żadnych limitów! Wszystko zależy od Ciebie. Za każdą następną zarejestrowaną piątkę dostaniesz kolejne 100 USD. Czyli 10 zarejestrowanych to 200 USD i tak dalej!

Jaki jest sekret powodzenia planu marketingowego GDI?
Oprócz prowizji za sprzedaż bezpośrednią system sam wypracowuje Ci stały comiesięczny dochód - otrzymujesz 1 USD co miesiąc od każdej aktywnej w Twojej sieci domeny aż do 5 poziomu. Co to oznacza? Osoby, które zarejestrują swoje domeny bezpośrednio pod Tobą to poziom 1. One też zaczynają pracę i tworzą dla Ciebie poziom 2. Osoby z poziomu 2 tworzą 3, z 3 - 4, a z 4 - 5. Za każdą domenę zarejestrowaną na każdym z tych poziomów, która będzie aktywna, otrzymujesz 1 USD co miesiąc. Twoja praca musi przynosić dochód, bo pod Tobą w sieci znajdą się zawsze pracowite osoby, znające już sposoby skutecznej reklamy i nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak szybko zaczną powiększać Twój stan konta. Każdego tygodnia otrzymuję wiele e-maili od zainteresowanych. Około 2-5 osób przystępuje co tydzień do tego fantastycznego programu.


Sam oblicz swój dochód korzystając z kalkulatora:
- w pierwszym okienku wpisz liczbę osób, które zapiszą się u Ciebie (poziom 1)
- w drugim okienku wpisz liczbę osób, które mogą dołączyć do każdej osoby z poziomu 1.
- kliknij znak =Twój idealny dochód, przy założeniu, że w Twojej sieci u każdego będzie aktywnych po 5 domen, wyglądałby tak:
POZIOM 1 - 5 osób = 5 USD
POZIOM 2 - (5x5) 25 osób = 25 USD
POZIOM 3 - (25x5) 125 osób = 125 USD
POZIOM 4 - (125x5) 625 osób = 625 USD
POZIOM 5 - (625x5) 3125 osób = 3125 USD
SUMA = 3905 USD co miesiąc.

To oczywiście czysta teoria. Nikt nie jest w stanie zgromadzić tak wielu osób na wszystkich poziomach od razu. Chcę tylko, abyś wiedział, jak ogromne są możliwości systemu. Wyobraź sobie, że któraś z osób należąca do Twojej sieci zdoła zgromadzić 100 zarejestrowanych - tylko od niej dostaniesz co miesiąc aż 100 USD!
Wytrwałą, spokojną pracą za kilka miesięcy dojdziesz do poziomu 4 - więc zarabiał będziesz 780 USD czyli jakieś 2180 zł co miesiąc! Dolicz do tego cotygodniowe premie za każde 5 nowych zarejestrowanych domen - jak wspomniałem 100 USD od każdej piątki domen.


No dobrze, ale jeśli nie masz pojęcia o sprzedaży?
Wiem, co pomyślałeś… Nie, nie chcę z Ciebie zrobić akwizytora. Naprawdę nie będziesz potrzebował nikogo namawiać w stylu: „Słuchaj, to twoja życiowa szansa” lub „Dlaczego nie chcesz zarobić 12 000 dolarów na miesiąc?” Nie tędy droga… Chcę Ci powiedzieć, że Twoim zadaniem nie będzie wciskanie komuś kitu, przekonywanie na siłę, czy sprzedawanie czegokolwiek. Jedyne co musisz robić to wzbudzać zainteresowanie, a sam zobaczysz jak to skutkuje. Ludzie zawsze szukają okazji do zarobienia, problem w tym, że wiele „niepoważnych” ofert zepsuło sieciowy rynek pracy i trudno jest wzbudzić od razu zaufanie kogoś obcego. Ja na dobry początek potrzebowałem jakiegoś bodźca, że to działa, dlatego zacząłem od brata i jego znajomych. Początek nie był łatwy. Nie wiedziałem od czego zacząć. Ale kiedy pode mną zapisał się mój brat, a następnie polecił tę pracę 3 dobrym kolegom, a jeden z nich jest Holendrem, mój biznes rozkręcił się sam. Po 3 tygodniach w mojej sieci było już 25 osób. Do tego zgarnąłem bonus 100$ za 6 osób zarejestrowanych bezpośrednio na poziomie 1. Mój zarobek wynosił więc 100+25$=125$ za 3 tygodnie. Nie są to wielkie pieniądze, ale oczywiście dziś zarabiam więcej. Naprawdę nie musisz stosować wyszukanych technik marketingowych. Na początek wystarczy powiedzieć o tym przyjaciołom, znajomym, założyć bloga, napisać parę postów na forach internetowych. Uwierz mi – ludzie sami zwracają uwagę na tego typu oferty.


Czy rzeczywiście ludzie chcą kupować domeny?
Większość dobrych adresów z innymi rozszerzeniami (np. .com lub .pl) jest już pozajmowana. A domena .ws pozwala znaleźć jeszcze wiele ciekawych, a przede wszystkim krótkich i łatwych do zapamiętania nazw, a to stanowi o powodzeniu w interesach i wypozycjonowaniu strony w wyszukiwarkach. Wiele firm poszukuje krótkich łatwo wpadających w ucho domen. Przykładem jest domena mojej strony: www.bestjob.ws - czy w innych rozszerzeniach (.com, .pl, .com.pl) mógłbym założyć taki adres? - Nie ma szans! Ponadto firma GDI sprzedając swoją domenę nie zostawia swoich użytkowników z "gołym" adresem. Dostajesz szerokie spektrum produktów, m.in. rozbudowany panel administracyjny, hosting do strony, konta e-mail, narzędzia webmasterskie, statystyki, a przede wszystkim możliwość zarabiania. I nawet jeśli ktoś nie kupuje domeny z myślą o stworzeniu strony firmowej, tylko prywatnej, będzie szukał również dobrego adresu.


Czy ponoszę jakieś koszty związane z pracą?
Tak. Co miesiąc opłacasz abonament w stałej wysokości 10 USD za korzystanie z narzędzi udostępnionych w Twoim panelu do zarządzania stroną. Nie ma żadnych innych ukrytych opłat. Reguły są bardzo przejrzyste i w każdej chwili możesz zrezygnować i skasować swoje konto wraz z domeną.

Czy da się spróbować za darmo?
Tak. Przysługuje Ci 7-dniowy okres próbny (trial). W tym czasie masz dostęp do wszystkich funkcji swojej domeny, strony www i panelu administracyjnego. Jest to czas na zapoznanie się z systemem. Przed upływem 7-dniowego okresu próbnego możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji i opłat.


10 USD? - Chyba żartujesz...
Tak zareagował jeden z internautów zainteresowany moją ofertą - "Ja chcę zarobić, a mam płacić co miesiąc 10 dolarów za jakąś bzdurną stronkę?!...." Moja odpowiedź była następująca: "Czy zamierzasz osiągnąć w życiu coś więcej niż 10 dolarów na miesiąc? Bo, jeśli nie, to nie nadajesz się do żadnej pracy. Trzymaj swoje "10 dolarów" na koncie i narzekaj dalej, że nic się nie opłaci, a wszyscy tylko chcą Cię oszukać." Tak zakończyła się współpraca z tym panem. Jeśli myślisz tak samo jak on - szanuję Twoją decyzję. Jak już powiedziałem - szukam osób ambitnych, które chcą zarabiać pieniądze, a nie oszczędzać grosze. Zastanów się czy to 10 USD to naprawdę dużo… ile np. wydajesz na lotto czy zakłady bukmacherskie.

To tak jakbyś miał firmę… ale…
Zastanów się jakie koszty musiałbyś ponieść decydując się na założenie własnej firmy: zakup towaru, narzędzi, materiałów biurowych, komputera, opłaty za energię, wynajem, paliwo, ZUS, podatki, ... ta lista mogłaby być bardzo długa.
To samo jeśli rozpoczynasz pracę na etacie - musisz chociażby dojechać do pracy - kupić paliwo lub bilet miesięczny, czasem ubranie robocze, narzędzia, komputer, samochód... W GDI Twoje koszty pracy to 10 USD plus ewentualnie prąd do zasilania komputera. Zastanów się, czy nie warto poświęcić miesięcznie ok. 30 zł na Twoją prawdziwą szansę i zrezygnować np. z gry w lotto, zakładach bukmacherskich czy kasynie on-line. Potraktuj to 10 USD jako inwestycję i uwierz, że zaprocentuje, a tak się stanie.

Opinie osób, które już pracują...
Dowiedz się, co mówią o swojej pracy osoby, które już regularnie zarabiają.
No dobrze, ale jak zaistnieć w dżungli internetowej?
Jest sposób i na to! Znalazłem metodę, która przy minimalnym nakładzie pracy (1 godzina dziennie) pozwala osiągnąć po kilka, kilkanaście zapisów w Twojej sieci poleconych na tydzień. Ponadto otrzymasz 125$ na rozkręcenie biznesu!

Jaki to sposób?
Aby skutecznie i łatwo pozyskiwać klientów, wystarczy założyć wyszukiwarkę ludzi w internecie, która będzie załatwiała 90% Twojej pracy! Ponadto dostaniesz super narzędzia, które wypromują Twoją wyszukiwarkę na czołowe pozycje w google i yahoo, co przyniesie Ci błyskawicznie rosnące dochody!

Czytaj więcej o wyszukiwarce ludzi online...

4 komentarze:

 1. dwww.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=adamek80 morzna zarobic 27 ol 10 minut latwo i prosto

  OdpowiedzUsuń
 2. http://megapensja.pl/?user=leszek240

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry artykuł zapraszam do dyskusji na forum o zarabianiu http://zarabiak.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie,

  Poszukuję pomocy przy wycenie e-biznesu. Znalazłem firmę http://grupatrinity.pl/uslugi/doradztwo-transakcyjne/wycena-firm-i-spolek.html, ale zastanawiam się czy może istnieją na ten temat jakieś wartościowe materiały w sieci by dokonać tego samemu? Biznes jest raczej mały.

  Pozdrawiam, dziękuję!
  ale.kow

  OdpowiedzUsuń