czwartek, 5 maja 2011

Pisanie precli - czyli najprostsza droga do ślepoty

Pragnę podzielić się z wami kolejnym sposobem, na którym zarobiłem nieco pieniędzy w sieci, jednakże po 10 miesiącach działalności zacząłem mieć duże problemy ze wzrokiem :( Chodzi właśnie o pisanie precli. Niby nic wielkiego - wystarczy zebrać zlecenia - choćby za pomocą Allegro. Jeśli dacie niewygórowaną, konkurencyjną cenę, chętnych można mieć na pęczki.

Niestety, tu zaczynają się schody... Chętnych znajdziesz w błyskawicznym tempie - do tego kasa będzie wchodzić przez płatności Allegro od razu, ale trzeba to jeszcze napisać... Nie ma problemu z napisaniem 5 - 10 sztuk dziennie, ale jeśli zlecenia zaczynają przekraczać magiczne 10 to zacznie brakować czasu. Mówię tu o dobrych preclach pisanych z głowy - bez błędów i formułowanych z sensem, zgodnie z tematem. Napisanie precla 1000 - 1200 znaków to nie wszystko - aby wziąć lepsza cenę trzeba go jeszcze dodać do katalogów Presell Pages i to tych z własnym Page Rank. Dobry copywriter - czyli ja :P napisze "czytliwego" precla w 10-15 minut - niestety skonfigurowanie artykułu i dodanie do katalogów zajmie drugie tyle. Nie wspomnę jeszcze o synonimizacji, która jest chyba najtrudniejszym elementem.
Ile można zarobić w takim układzie na preclach za godzinę - przy dobrych tematach i komfortowej dyspozycji umysłu - średnio 10 złotych na godzinę... Tak jak wspomniałem na początku - palce i klawiatura dadzą radę - ale oczy niestety nie - chyba czekają mnie okulary :(((

1 komentarz:

  1. Very nice article. I certainly appreciate this website.
    Thanks!

    Feel free to visit my web site :: pożyczki pod zastaw nieruchomości lublin

    OdpowiedzUsuń